Feed on
Posts
Comments

Na 4. kvalifikační šachový turnaj našeho regionu jsme do Staré Boleslavi nejeli v moc početné výpravě.
Jáchym Kořínek H12, Kuba Šulc H14, Gusta Dubnička H16 a Zuzka Hlubučková dorostenci.
Nejlépe se vedlo Jáchymovi Kořínkovi, který ve společném turnaji HD10 + HD12 obsadil pěkné 3. místo a zárověň vyhrál svoji kategorii H12, získal 6 bodů ze 7 partii, super výsledek, vzhledem k tomu, že ještě s Kubou stihli po odehrání partií velmi aktivně hrát fotbal v části tělocvičny, kde se turnaj konal.
Další medaili nám zajistil Gusta Dubnička, když ve společné kategorii HD14 + HD16 obsadil 10. místo, které ale stačilo v samostatné kategorii H16 na 3. místo, 4 body ze 7 partii. Kuba Šulc, dnes zbytečně prohrál jednu partii a v posledním kole dostal za soupeře nejsilnějšího hráče turnaje Ondru Skýpalu, přesto 7. místo ve společném turnaji HD14 + HD16 je velmi pěkný výsledek, také 4 body ze 7 partií. Zuzka Hlubučová, poněvadž nečte maily, tak jela hrát za družstva, až po cestě zjistila kam vlastně jedeme :-),ale 2 remízy v poměrně silně obsazeném turnaji dorostenců a 6. místo je solidní výsledek.

Vezeme 2 medaile, vzhledem k malému počtu účastníků výborný výsledek.